Государственные Surxondaryo

Termiz davlat muhandislik va agrotexnologiyalar universiteti (TDMAU)

Termiz davlat muhandislik va agrotexnologiyalar universiteti

Направления: 50
Средний грантовый балл: 71
Surxondaryo

О Termiz davlat muhandislik va agrotexnologiyalar universiteti

Termiz davlat muhandislik va agrotexnologiyalar universiteti — Surxondaryodagi Davlat. Universitetda 50 ta ta'lim yo'nalishi mavjud. 2026-yilgi o'rtacha grant kirish bali — 71. DTM natijangizga mos yo'nalishni TestMakon orqali tanlang.

Termiz davlat muhandislik va agrotexnologiyalar universiteti yo'nalishlari va 2026-yil kirish ballari

Направление Grant ball 2026 Контрактный балл Стоимость контракта
60410900
166,1 61,0
60410200
144,4 69,9
61010400
137,0 71,5
60721700
118,1 63,4
60710900
110,5 56,9
60840200
108,9 90,3
61040200
108,6 63,2
60811100
107,9 77,7
60840100
101,5 73,2
60810200
94,3 69,2
60810400
90,0 69,1
60711800
89,2 56,9
60810600
83,8 71,4
60711000
82,2 57,6
60610300
81,2 62,3
60810900
79,4 64,9
60730100
77,0 57,9
60810800
75,9 67,1
60820100
75,5 69,5
60811000
74,7 65,1
60810300
74,1 66,3
60720100
72,6 60,0
60811600
72,3 61,0
60811200
71,2 57,6
60720401
71,2 56,8
60720900
69,6 57,1
60721100
69,5 56,7
60730400
69,1 57,9
60710400
69,0 61,6
60710100
68,9 58,5
60720700
68,8 57,1
61020100
68,5 57,7
60810700
68,5 57,0
60710500
68,4 56,7
60730300
68,4 56,7
60721500
68,3 57,1
60720800
68,3 56,8
60721200
68,1 57,6
60810500
68,1 59,9
60711400
68,1 59,9
60811300
68,0 56,9
60730500
68,0 59,0
60410100
82,2
60410800
71,7
60710800
57,8
60410500
70,4
60720600
57,5
60712100
56,7
60810100
56,8
60811500
56,8
💬

Отзывов нет

Оставьте первый отзыв!

Кратко
O'rtacha grant ball (2026) 71
Направления 50
Грантовые места 423
🎯
Рассчитайте балл
Узнайте свои шансы на поступление с помощью AI
Рассчитать

Termiz davlat muhandislik va agrotexnologiyalar universiteti — ko'p so'raladigan savollar

Сколько баллов нужно для поступления в Termiz davlat muhandislik va agrotexnologiyalar universiteti?

Termiz davlat muhandislik va agrotexnologiyalar universiteti kirish ballari yo'nalishga qarab farq qiladi. 2026-yilda o'rtacha grant o'tish bali 71 ball bo'lgan. Har bir yo'nalishning grant va kontrakt ballari shu sahifadagi jadvalda keltirilgan. DTM natijangizni kiritsangiz, qaysi yo'nalishlarga yetishini darhol ko'rasiz.

Есть ли государственный грант в Termiz davlat muhandislik va agrotexnologiyalar universiteti?

Ha, Termiz davlat muhandislik va agrotexnologiyalar universitetining aksariyat yo'nalishlarida davlat granti (byudjet) o'rinlari ajratiladi. Jami 423 ta grant o'rni ajratilgan. Grant o'tish ballari yo'nalishlar jadvalida ko'rsatilgan.

Какие направления есть в Termiz davlat muhandislik va agrotexnologiyalar universiteti?

Termiz davlat muhandislik va agrotexnologiyalar universitetida 50 ta ta'lim yo'nalishi mavjud. To'liq ro'yxat, o'tish ballari va kontrakt narxlari shu sahifadagi yo'nalishlar jadvalida keltirilgan.

Сколько стоит контракт в Termiz davlat muhandislik va agrotexnologiyalar universiteti?

Kontrakt to'lovi yo'nalishga qarab belgilanadi va har bir yo'nalish uchun aniq summa jadvalning Kontrakt narxi ustunida ko'rsatilgan.